jen admin
seznam varování
seznam podezřelých profilů - obsahují čísla, email
cookies

Seznamka zcela zdarma

Má zkušenost se seznamkami

Jednoho krásného dne jsem se rozhodl, že zkusím štěstí na internetové seznamce. Pan Gogole mi našel asi dvě stránky seznamek, ze kterých jsem si vybíral tak nějak podle prvního dojmu.

Dojem na mě dělaly ty seznamky, které se chvástaly, že jsou zdarma. Tak jsem jich pár vyzkoušel jednu po druhé. Všude jsem narazil na tu stejnou lež. Registrace je sice zdarma, ale to je vše. Bez zaplacení jsem nemohl ani odeslat vzkaz. Řekl jsem si, že to hledání štěstí bude asi stát nějakou tu kačku.

Zaplatil jsem on-line kartou s tím, že to na jeden měsíc zkusím. Děsně mě vytočilo, když mi následující měsíc byla stržena z platební karty další platba. Následně jsem se snažil se snažil službu zrušit. Pro jistotu jsem si nechal bankou zablokovat platební kartu. Hnusná zkušenost.

Po nějaké době jsem se otřepal a řekl si, že vytvořím vlastní seznamku.

Férová seznamka bez lživých lákadel.

Seznamka bez podvodného inkasování.

Samozřejmě, že budu chtít, aby se mi pokryly náklady na provoz. Do budoucna budu zřejmě uvažovat o nějakých nadstandardních placených službách nebo o vložených reklamách mezi inzeráty. Uvidíme, jak se vše bude vyvíjet. V současné době je seznamka zcela zdarma.

Přeji hodně štěstí, administrátor webu.